W internecie można odszukać bez najmniejszego kłopotu parę jeśli nie kilkanaście porównywarek kredytów. W rzeczywistości nie ma wygodniejszego poszukiwania oferty dla nas. Wybieramy kwotę, okres kredytowania i porównywarka kredytowa ukazuje nam kilkanaście propozycji kredytowych. Do tego, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

W wielu przypadkach przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie uzyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Niestety porównywarka finansowa jedynie porównuje propozycje, podsuwa który kredyt jest dobry, ukazuje zatuszowane elementy oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odnaleźć, jednak porównywarka kredytowa nie określa, iż w danym banku kredyt na sto procent otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie dobra do pozyskania kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, najczęściej w dużych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie za darmo.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, trzeba jednak pamiętać, że to bank przesądza czy udzieli danej osobie kredytu.